Menu zvolené stránky/sekce

Celková navigace

Obsah zvolené stránky

Gymnázium Palackého 191/1

Zpět na výchozí polohu

Úspěchy v soutěžích 2015/2016


Anglický jazyk:

3. místo, okresní kolo, kategorie I.B,  Sameš Milan

1. místo, okresní kolo, kategorie II.B, Cimirotová Aneta

2. místo, krajské kolo, kategorie II.B, Cimirotová Aneta

3. místo, okresní kolo, kategorie II.B, Doležalová Viktorie

1. místo, okresní kolo, kategorie III, Doležalová Anna

Státní jazykovou zkoušku v roce 2015/2016 složili:

7.A: Tomáš Ryger, Vojtěch Šulc

7.B: Štěpán Lukavec, Tomáš Starý, Michaela Stránská, Jakub Lukeš, Tereza Drahotová, Petr Sedlák, Filip Jaroměřský

20. místo (z 10 985 soutěžících), soutěž Angličtinář roku 2015/16, Helena Baštářová (rovněž i nejrychleji vyplněný test)

Německý jazyk

2. místo, okresní kolo, kategorie II.B, Vicherková Adéla

3. místo, okresní kolo, kategorie II.B, Spielmannová Natálie

3. místo, okresní kolo, kategorie III.A, Tomanová Magdalena

Český jazyk:

1. místo, okresní kolo Recitační soutěže, Rejmon Tobiáš, Keisperová Karolína

Zeměpis:

1. místo, okresní kolo, Svoboda Ondřej

2. místo, okresní kolo, Svoboda Petr

3. místo, okresní kolo, Gregora Vít

3. místo, krajské kolo, Svoboda Ondřej

Matematika:

1. - 6. místo, okresní kolo, kategorie Z6, Beranová Eliška

2. místo, okresní kolo, kategorie Z7, Benešová Eliška

1. - 2. místo, okresní kolo, kategorie Z8, Pospíšil Jan

3. místo, okresní kolo, kategorie Z8, Oplt Miroslav

4 - 6. místo, krajské kolo, kategorie Z9, Bajer Tomáš

Fyzika:

2. místo, okresní kolo, kategorie F, Koriťáková Tereza

3. místo, okresní kolo, kategorie F, Pospíšil Jan

Chemie:

1. místo, okresní kolo, kategorie D, Lhotka Michal

Studenti naší školy, jež složili státní zkoušky z jazyků v letech 2011-2012:


6.A

Anglický jazyk:

1. Kuchaříková Nikola

7.A

Anglický jazyk:

1. Mlčochová Ludmila

2. Lehký Martin

3. Šelepa Václav

4. Šupej Martin

5. Procházka Petr

6. Koutník Jan

7. Hruša Josef

8. Eder Patrik

9. Filipová Markéta

10. Zdražilová Michaela

7.B

Anglický jazyk:

1. Marečková Veronika

2. Kuželová Kateřina

3. Cirmonová Gabriela

4. Wudy Josef

5. Slabý Martin

6. Libor Bartoš

7. Čapek Radovan

8.B

Anglický jazyk:

1. Kerdová Martina

 


Ředitelka školy:
RNDr. Jana Pospíšilová
Zástupce ředitele:
Mgr. Radomír Holan
Adresa:
Palackého 191/1
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 321 515
sekretariat@g8mb.cz

g8mb.cz